IHLP2525CZER220M1A אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Vishay Dale
קיים במלאי: 8
גיליון נתונים
ישירים
Pulse Electronics
קיים במלאי: 0
דומים
Panasonic Industry
Eaton - Electronics Division
22 µH מסוכך יצוק משרן 2.9 A ‎135mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.