CRCW04026K98FKED
מק"ט מוצר של DigiKey
541-6.98KLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-6.98KLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-6.98KLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW04026K98FKED
תיאור
RES 6.98K OHM 1% 1/16W 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
6.98 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRCW04026K98FKED דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C