EDH106M035S9DAA זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Panasonic Industry
שדרוג
Rubycon
שדרוג
Rubycon
Cornell Dubilier Knowles
Cornell Dubilier Knowles
Panasonic Industry
Chemi-Con
קיים במלאי: 741
Chemi-Con
10 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EDH106M035S9DAA
מק"ט מוצר של DigiKey
EDH106M035S9DAA-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EDH106M035S9DAA
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
EDH106M035S9DAA דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים
זרם אדווה בתדר נמוך
30 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
37.5 mA @ 10 kHz
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C