DST10100S
מק"ט מוצר של DigiKey
F7418TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F7418CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F7418DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DST10100S
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277B
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 10A הרכבה משטחית TO-277B
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DST10100S דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
250 µA @ 100 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
TO-277B
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
10A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
700 mV @ 10 A