DST8100S-A
מק"ט מוצר של DigiKey
F10095TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F10095CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F10095DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DST8100S-A
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO277B
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 8A הרכבה משטחית TO-277B
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
70 µA @ 100 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
542pF ב-5V, 1MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
8A
מארז ההתקן של הספק
TO-277B
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
680 mV @ 8 A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA