GRM219R71C474KA01J זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Murata Electronics
קיים במלאי: 8,573
גיליון נתונים
דומים
Murata Electronics
קיים במלאי: 2,617
גיליון נתונים
ישירים
KYOCERA AVX
ישירים
KEMET
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
KYOCERA AVX
שדרוג
KEMET
0.47 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
GRM219R71C474KA01J
מק"ט מוצר של DigiKey
GRM219R71C474KA01J-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM219R71C474KA01J
תיאור
CAP CER 0.47UF 16V X7R 0805
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
GRM219R71C474KA01J דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%