UVZ1J330MED1TD פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Nichicon
קיים במלאי: 2,451
גיליון נתונים
שדרוג
Nichicon
קיים במלאי: 1,285
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
שדרוג
Panasonic Industry
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
Würth Elektronik
Panasonic Industry
Chemi-Con
Surge
Surge
33 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 1000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor Episode Three: Failure Modes
UVZ1J330MED1TD
מק"ט מוצר של DigiKey
493-13483-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UVZ1J330MED1TD
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
UVZ1J330MED1TD דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
100 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
200 mA @ 10 kHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
ריווח מוליכים
קיבוליות
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
63 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C