ECA-1JHG330I זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 67
גיליון נתונים
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 1,693
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 6,958
ישירים
Chemi-Con
ישירים
Chemi-Con
Nichicon
Nichicon
שדרוג
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 19
33 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 1000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ECA-1JHG330I
מק"ט מוצר של DigiKey
ECA-1JHG330I-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECA-1JHG330I
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL TH
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
ECA-1JHG330I דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
100 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
200 mA @ 100 kHz
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
63 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C