EEE-TK1E221UP אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 443
גיליון נתונים
קיים במלאי: 6,110
ישירים
Rubycon
ישירים
Rubycon
קיים במלאי: 152
Nichicon
קיים במלאי: 999
Chemi-Con
Nichicon
קיים במלאי: 475
קיים במלאי: 900
220 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏300‏ ב-kHz‏100‏ 3000 שעות ב-125°C