EEU-FR1V821LB אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Panasonic Industry
קיים במלאי: 1,290
גיליון נתונים
דומים
Nichicon
קיים במלאי: 694
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 841
Chemi-Con
קיים במלאי: 41
Nichicon
קיים במלאי: 1,183
קיים במלאי: 398
820 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EEU-FR1V821LB
מק"ט מוצר של DigiKey
P15397CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P15397TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEU-FR1V821LB
תיאור
CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL TH
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
EEU-FR1V821LB דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.853 A @ 120 Hz
סדרה
זרם אדווה בתדר גבוה
2.47 A @ 100 kHz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
עכבה
18 mOhms
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C