MAL215946121E3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
Chemi-Con
קיים במלאי: 396
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 0
Rubycon
Chemi-Con
Nichicon
קיים במלאי: 130
Surge
Surge
120 µF 400 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 800mOhm 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MAL215946121E3
מק"ט מוצר של DigiKey
4356PHBK-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAL215946121E3
תיאור
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP TH
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C
יצרן
קיטוב
Polar
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
1.064 A @ 10 kHz
עכבה
1.1 Ohms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
400 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
800mOhm
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C