LT1963ES8-3.3#TRPBF | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG LINEAR 3.3V 1.5A 8-SO |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1.5A 8-SO |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | LT1963ES8-3.3#TRPBF דגמים |
קטגוריה | זרם - רגיעה (Iq) 1.5 mA |
יצרן | זרם - הספקה (מקס') 120 mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | PSRR 63dB (120Hz) |
סטטוס החלק פעיל | פונקציות בקרה אפשור |
תצורת יציאה | מאפייני הגנה זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה |
סוג היציאה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
מספר המייצבים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - כניסה (מקס') 20V | מארז / תיבה 8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ) |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 3.3V | מארז ההתקן של הספק 8-SO |