MF-R300-0-14 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Bourns Inc.
קיים במלאי: 21,305
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Bourns Inc.
קיים במלאי: 947
גיליון נתונים
קיים במלאי: 3,000
Bel Fuse Inc.
קיים במלאי: 14
Bel Fuse Inc.
SCHURTER Inc.
קיים במלאי: 443
SCHURTER Inc.
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 473
Eaton - Electronics Division
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 3 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MF-R300-0-14
מק"ט מוצר של DigiKey
118-MF-R300-0-14-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MF-R300-0-14
תיאור
PTC RESETTABLE 3.0A 30V RADIAL L
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
20 mOhms
יצרן
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
80 mOhms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
בתפזורת
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q200
סוג
פולימרי
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - מקס'
30V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, דיסק
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
3 A
גודל / מידה
אורך 0.472‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (12.00 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
6 A
גובה - מקובע (מרבי)
זרם - מקס'
40 A