BSC060N10NS3GATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
BSC060N10NS3GATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BSC060N10NS3GATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BSC060N10NS3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BSC060N10NS3GATMA1
תיאור
MOSFET N-CH 100V 14.9/90A 8TDSON
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 14.9A (Ta), 90A (Tc) 125W (Tc) הרכבה משטחית PG-TDSON-8-1
מודלים EDA/CAD
BSC060N10NS3GATMA1 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.5‏ ב-µA‏90‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
68 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
4900 pF @ 50 V
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
פיזור הספק (מקס')
125W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V