EEE-TG1E221P אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 3,578
גיליון נתונים
שדרוג
Panasonic Industry
קיים במלאי: 3,425
גיליון נתונים
שדרוג
קיים במלאי: 818
דומים
קיים במלאי: 443
דומים
אקוויוולנטים-פרמטרית
אקוויוולנטים-פרמטרית
ישירים
KEMET
קיים במלאי: 568
Chemi-Con
קיים במלאי: 495
Chemi-Con
Rubycon
קיים במלאי: 393
Rubycon
220 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏300‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-125°C