SR305C105MAATR1 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 464
גיליון נתונים
שדרוג
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 10,324
גיליון נתונים
שדרוג
קיים במלאי: 90
קיים במלאי: 813
קיים במלאי: 4,856
דומים
ישירים
KEMET
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
1 µF ±20% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SR305C105MAATR1
מק"ט מוצר של DigiKey
SR305C105MAATR1-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SR305C105MAATR1
תיאור
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±20%