SR325C105KARTR1 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 4,856
גיליון נתונים
ישירים
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 2,212
גיליון נתונים
קיים במלאי: 395
שדרוג
שדרוג
קיים במלאי: 90
קיים במלאי: 813
KEMET
1 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SR325C105KARTR1
מק"ט מוצר של DigiKey
SR325C105KARTR1-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SR325C105KARTR1
תיאור
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.300‏ אינץ' x‏ רוחב 0.150‏ אינץ' (7.62 מ"מ x‏ 3.81‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±10%