UVZ1J330MED פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Nichicon
קיים במלאי: 1,240
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nichicon
קיים במלאי: 1,285
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 212
Panasonic Industry
Chemi-Con
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 19
Rubycon
Würth Elektronik
Chemi-Con
Surge
33 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 1000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor Episode Three: Failure Modes
UVZ1J330MED
מק"ט מוצר של DigiKey
493-1353-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UVZ1J330MED
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
UVZ1J330MED דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
100 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
200 mA @ 10 kHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
63 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C