35YXG220MEFC10X12.5 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 3,383
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
Chemi-Con
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Würth Elektronik
קיים במלאי: 648
Würth Elektronik
TDK
Chinsan (Elite)
קיים במלאי: 7
Chemi-Con
KEMET
KEMET
Chinsan (Elite)
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
35YXG220MEFC10X12.5
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-2256-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35YXG220MEFC10X12.5
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
35YXG220MEFC10X12.5 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
432.5 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
עכבה
80 mOhms
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
ריווח מוליכים
קיבוליות
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C