LT1963AES8-3.3#TRPBF אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Analog Devices Inc.
קיים במלאי: 1,077
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Analog Devices Inc.
קיים במלאי: 139
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
דומים
STMicroelectronics
דומים
Microchip Technology
קיים במלאי: 475
Microchip Technology
קיים במלאי: 769
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1.5A ‎8-SO‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LT1963AES8-3.3#TRPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
LT1963AES8-3.3#TRPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LT1963AES8-3.3#TRPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LT1963AES8-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT1963AES8-3.3#TRPBF
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A 8-SO
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
LT1963AES8-3.3#TRPBF דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
1.5 mA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
120 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
63dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
20V
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V