EKMG630ELL330MF11D פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Chemi-Con
קיים במלאי: 1,475
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Chemi-Con
קיים במלאי: 1,747
גיליון נתונים
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 67
Panasonic Industry
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 19
Nichicon
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
Würth Elektronik
Surge
Surge
Nichicon
33 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 1000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EKMG630ELL330MF11D
מק"ט מוצר של DigiKey
565-1349-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EKMG630ELL330MF11D
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
100 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
180 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
ריווח מוליכים
קיבוליות
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
63 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C