EEU-EB1V330SH זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Chemi-Con
Chemi-Con
Nichicon
Nichicon
33 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EEU-EB1V330SH
מק"ט מוצר של DigiKey
EEU-EB1V330SH-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEU-EB1V330SH
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL TH
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
EEU-EB1V330SH דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
46 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
59.8 mA @ 100 kHz
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C