PFRA.300.2 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 486-PFRA.300.2TR-ND - סרט וסליל (TR) 486-PFRA.300.2CT-ND - סרט חתוך (CT) |
יצרן | |
תיאור | PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 11 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 3 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | PFRA.300.2 דגמים |
קטגוריה | התנגדות - התחלתית (Ri) (Min) 20 mOhms |
יצרן SCHURTER Inc. | התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס') 80 mOhms |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) | סוג ההרכבה חור מעבר |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה רדיאלי, דיסק |
סוג פולימרי | גודל / מידה אורך 0.472 אינץ' x רוחב 0.118 אינץ' (12.00 מ"מ x 3.00 מ"מ) |
מתח - מקס' 30V | גובה - מקובע (מרבי) 0.720 אינץ' (18.30 מ"מ) |
זרם - החזקה (Ih) (מקס') 3 A | ריווח מוליכים 0.201 אינץ' (5.10 מ"מ) |
זרם - ניתוק (It) 6 A | סוכנות הרשאות cURus, TUV |
זרם - מקס' 40 A | מספר מוצר בסיס |